01 Ağustos 2014

Turkcell Talep Dışı Abonelik ve Haksız Tahsilat!

01/08/2014 tarihinde saat 14:09'da hattıma 30 tl yükledim. TL yüklendikten sonra 14:11'de kullanım tutarı 1 tl yazan bir bilgi mesajıyla karşılaştım. Turkcell'den aldığım bilgiye göre sms yoluyla 14:11'de bir üyelik talebim olmuş. Fakat ben bu şekilde talebimi belirten bir mesaj göndermedim.

Konuyla alakalı olarak talepte bulunmadığımı ispatlamak adına sms dökümü istedim fakat sms'in 2222' ye gönderildiğini ve bu numaraya gönderilmiş sms'lerin dökümlerinin çıkarılamadığı söylendi. Zaten hemen servis üyeliğimi iptal ettim. Ben tarafımdan haksız yere tahsil edilmiş olan 1 tl'nin iadesini istiyorum. Miktarın küçüklüğü önemli değil Turkcell talebim olmadan şahsımdan haksız bir kazançta bulunmuştur!

İbrahim 1.303 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi04 Ağustos 2014

    Müşterimiz ile 04.08.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize TL kullanımları hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön