17 Ekim 2016

Turkcell Talebim ve İznim Olmadan İptal Edilen Hattım...

Kullandığımız hat rahmetli babamın üzerine olup, veraset ile üzerimize geçirmemiştik. 8 senedir de annem bu şekilde kullanmaktadır. 14/10/2016 tarihinde Micro sim card almaya Caddebostan (İstanbul) Baltürk Turkcell bayisine gittik. Micro sim card almak için hattın devir yapılması gerektiğini ve verasetle işlem yapabileceğini söyledi. Kendisine temin ettiğimiz veraset ile hattı iptal etti ve numaramız 542 ile başladığından dolayı, bu hattın Vodafone'a düşeceğini, onlardan geri alacağımızı söyledi. Vodafone ise, hat iptal olduğu için 2 seneden önce kendilerine düşmeyeceğini ifade ediyor. Turkcell Çağrı Merkezi ile yaptığım görüşmede, benden izin almadan nasıl hattımı iptal ettilerse, ihya ile canlandırmasını rica ettiğimde olumsuz yanıt aldım. Onayım olmadan iptal edilen hattımla ilgili mağduriyetimi Tüketici Hakları ve Bilgi Teknolojileri ile taşıyacağımı bildiririm.

Rüya 278 Okunma

Cevaplar

 • Rüya09 Kasım 2016

  İlgilenip geri dönüş bile yapmadılar.

 • Rüya24 Ekim 2016

  Konuyla ilgili Turkcell mağduriyetimi giremememiştir. Hala sorunum devam etmektedir.

 • Rüya24 Ekim 2016

  Konuyla ilgili Turkcell mağduriyetimi giremememiştir. Hala sorunum devam etmektedir.

 • Rüya20 Ekim 2016

  Çağrı Merkeziniz benimle iletişime geçti, fakat sorunumu çözmeye yönelik bir aksiyon alınamadı. Hattımın geri çağırılmasıyla ilgili yardım rica ediyorum.

 • Rüya18 Ekim 2016

  Sizden, bizi mağdur eden Baltürk bayinize nasıl bir yaptırım ve cezalandırma yapıldığı ile ilgili bilgi ve aynı zamanda hat iptalimle ilgili sürecin nasıl yürütüldüğü ile ilgili tarafıma, cep numaramdan, ara bilgilendirme rica ediyorum.

 • Turkcell Temsilcisi18 Ekim 2016

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Rüya17 Ekim 2016

  Merhabalar, çağrı merkeziniz aracılığı ile açtığım 3 şikayet kayıtlarınızda mevcuttur. 1- İznim ve talebim olmadan (talebim micro sim card almak, hat iptali değil) hattımın iptal edilmesi ile ilgili bayiniz Baltürk ve ilgili arkadaşı ile ilgili şikayet. 2- Çağrı merkezi ile yaptığım 2. görüşmede, arkadaşınız bana yardımcı olamadığı için süper visor veya yetkili biri ile görüşmek istediğimde ilgili kişiyi bağlamaması. Geri dönüşü çağrı merkezinizin makul saatlerde değil, gece geç vakit yapması. 3- Hat iptali ile ilgili bana sormadan ve bilgilendirmeden hattımı nasıl iptal ettiler ise, iHYA ile yeniden canlandırılması talebimi geri çevirmiş olup, bununla ilgili şikayet oluşturmama çağrı merkezinizin izin vermemesi. İlgili şikayeti Suadiye TİM'den dilekçe ile yaptım. 3 gündür Hattımı kullanamamam ile ilgili mağduriyetimin acil olarak giderilmesini, talebim olmadan iptal edilen hattımın canlandırılmasını, aksi takdirde tüm yasal haklarımı kullanarak bağlı olduğunuz kurumlara ilgili şikayetleri yaparak, yargısal süreç başlatacağımı bildiririm.

 • Turkcell Temsilcisi17 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön