19 Ocak 2015

Turkcell Talebim Olmadığı Halde Numara Taşıma!

Numara taşıma talebiniz onaylanmıştır şeklinde Turkcell'den telefonuma mesaj geldi. Ancak böyle bir talebim olmadığını müşteri hizmetlerine ilettim. Turkcell iletişim merkezinden iptal ettirebileceğim söylendi. Hafta içi çalışıyorum 2 gün gidemedim ve 18/01/2015 sabah 6:41 de numaram taşınacakmış. Akşamın bu saatinde Turkcell iletişim merkezi arayamam. İmzalamadığım ve talep etmediğim bir şeyi nasıl iptal edeceğim o da ayrı mesele.

Özgür 188 Okunma

Cevaplar

  • Özgür23 Ocak 2015

    İşimden izin alıp bulunduğum şehirdeki Turkcell iletişim merkezine giderek işlemin iptal edilmesini istedim. Ancak hiçbiri hattımın iptal edilemeyeceğini söyledi. Zahmet edip ekranlarına bile girmediler. Ben de yine bir taşıma işlemi için eski operatörüme tekrar numara taşıma işlemi gerçekleştirdim. Kendi hatalarını düzeltmek için hiçbir gayrette bulunmadılar. Bir daha Turkcell in önünden bile geçmem. Teşekkürler Turkcell sayenizde bir haftamı hatsız geçirdim.

  • Turkcell Temsilcisi22 Ocak 2015

    Müşterimizi 21.01.2015 ve 22.01.2015 tarihlerinde GSM numarasından aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi19 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön