30 Eylül 2013

Turkcell Talebim Olmadan İnternet Paketi Aboneliği Yapmış!

10 gb'lık internet paketi kullanırken 12 aylık paket bitiminde Turkcell'in 21. 6 Mbps vınn modemi Turkcell'in gönderdiği sms'leri internete bağlandığımızda hiç bir uyarı ve simge göstermediği için gelen sms'leri görememekteyiz ve bu sebeptendir ki Turkcell'de bu fırsattan yararlanarak hiç bir talebim olmadığı halde tarafıma 8 gb internet paketini 72 TL gibi bir rakamla tanımlamış ve aboneliği başlatmıştır.

Ben 10 gb paketi 52 TL'den kullanırken, 8 gb paketi 72 TL'den kullanmam tamamen mantık dışı ve bütçeme uymayan bir tarife olduğu için müşteri hizmetlerini arayıp konunun düzeltilmesini istememe rağmen sonuç alamadım.Turkcell yetkililerinden şikayetçiyim. Benim bu sorunumu çözemediler.

Behçet 62 Okunma

Cevaplar

  • Behçet 13 Ocak 2014

    şikayetimle ilgili hiç bir turcell yetkilisi ilgilenmemiştir.

  • Behçet 02 Ekim 2013

    turkcell ''müşterimize gerekli bilgi verilmiştir'' diyor sadece müşterimizin sorunu çözülmüştür diyemiyor çünkü benim sorunumu çözemediler,ben ve benim gibi bir çok vatandaşı 8 GB internet paketini talebimiz olmadan 72 tl yi zorla ödettirmeye çalışıyorlar.ben bu tutarı kesinlikle ödemiycem.bilginize.

  • Turkcell Temsilcisi01 Ekim 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 30.09.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön