Turkcell Talebim Olmadan İnternet Paketi Aboneliği Yapmış!

Behçet K. |

10 gb'lık internet paketi kullanırken 12 aylık paket bitiminde Turkcell'in 21. 6 Mbps vınn modemi Turkcell'in gönderdiği sms'leri internete bağlandığımızda hiç bir uyarı ve simge göstermediği için gelen sms'leri görememekteyiz ve bu sebeptendir ki Turkcell'de bu fırsattan yararlanarak hiç bir talebim olmadığı halde tarafıma 8 gb internet paketini 72 TL gibi bir rakamla tanımlamış ve aboneliği başlatmıştır.

Ben 10 gb paketi 52 TL'den kullanırken, 8 gb paketi 72 TL'den kullanmam tamamen mantık dışı ve bütçeme uymayan bir tarife olduğu için müşteri hizmetlerini arayıp konunun düzeltilmesini istememe rağmen sonuç alamadım.Turkcell yetkililerinden şikayetçiyim. Benim bu sorunumu çözemediler.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Habersiz Paket Yenileme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Behçet K.
  13 Ocak
  17:30

  şikayetimle ilgili hiç bir turcell yetkilisi ilgilenmemiştir.

 • Behçet K.
  02 Ekim
  15:19

  turkcell ''müşterimize gerekli bilgi verilmiştir'' diyor sadece müşterimizin sorunu çözülmüştür diyemiyor çünkü benim sorunumu çözemediler,ben ve benim gibi bir çok vatandaşı 8 GB internet paketini talebimiz olmadan 72 tl yi zorla ödettirmeye çalışıyorlar.ben bu tutarı kesinlikle ödemiycem.bilginize.

 • 01 Ekim
  15:31

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 30.09.2013 tarihinde bilgi verilmiştir.
  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş