07 Mayıs 2013

Turkcell Taksitli Vınn Kampanyasından Faydalanamıyorum!

Web sitesinde taksitli, vınn kampanyası diye bir kampanya var ama gittiğim hiçbir iletişim merkezi bu kampanyadan faydalanmamı sağlamıyor. Konuya hakim olmayan kendileri olmasına rağmen oralı bile değiller . Madem böyle bir kampanya yok neden web sitenizde yer veriyorsunuz . Eğer varsa bölge müdürleri falan mı kullanmamızı sağlıyorlar?

Ozgur 30 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Müşterimiz ile 17.05.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize kampanya süreci hakkında bilgi paylaşılmıştır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön