Turkcell Taksitlendirmeyi Bitirdi!

Selda U. |

Yaklaşık 3 yıldır Turcell'in platinum müşterisiyim. 2 aylık faturalarım Turkcell tarafından taksitlendirildi. Fakat bana son ödeme tarihi geçtiğinde taksitlendirmenin bozulacağına dair bir bilgi verilmedi. İş seyahatinde olmam nedeniyle taksitlendirme taksidinin son ödeme tarihini atlamışım hattımın kapatılacağı ve taksitlendirmenin bozulacağına dair bilgilendirilmeden hattım hem gelen hem giden aramalara kapatıldı.

Turkcell'i aradığımda bu durumda bilgilendirme yapmadıklarını ve yardımcı olamayacaklarını ancak yeni bir taksitlendirme yaptıklarında taksitlerim bittiğinde hattımı açacakları söylediler. Hem mağdur edip hem de nakit ödemeye zorlamak Turkcell'e yakışıyorsa ödeyip 3 hattımı iptal ediyorum.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Eylül
  11:08

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 06.09.2013 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş