18 Temmuz 2016

Turkcell Taksitlendirme Hakkınız Doldu!

Turkcell'den daha önce faturamı taksitlendirmiştir. Son faturamı taksitlendirmek istiyorum 2 taksit yapın ilk taksiti bugün diğerini 10 gün içinde yapayım telefonum kapanmasın diyorum ama umurunda olmuyor.

Daha önce taksitlendirme iptali yaptığınız için hakkınız dolmuş vesaire diyor.
Yakınınızın kredi kartı gibi saçma sapan isteklerde bulunuyorlar. Yani Turkcell'den başka firmaya geçmeyeyim diyordum ama yine pişman ettiler, zaten bu cihazımın son taksidiydi. Yarın bu faturayı ödüyor ve hattımı kapatıyorum. Aileme de aynı telkinde bulunuyorum..

Soner 171 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Temmuz 2016

    Müşterimizi 21.07.2016 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi18 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön