07 Temmuz 2015

Turkcell Taksitle Satın Aldığım Bozuk, Arızalı Telefon!

Eşim ve ben Turkcell' den taahhütlü satın aldığımız Samsung telefonları arızadan dolayı kullanamıyoruz, iki telefonda eşim adına satın alındı ben 532****** numaralı telefonu kullanıyorum eşimde 532***** numaralı telefonu, ben taksit ödüyorum ama Samsung telefonu çekmeceye attım çünkü çalışmıyor, eşiminde telefon rehberi arızadan dolayı kayboldu, Genpa istinye'ye gidip 27.03.2015' de sağlam teslim ettiği telefonu artık teslim alan mı, servis mi kim kırdıysa, tamir ücreti istediklerinden kullanamıyor, o arada kullanmak için aldığı 3. Samsung telefonda arızalı çıktı, çıldırıyoruz!

Haluk 108 Okunma

Cevaplar

 • Haluk24 Mayıs 2016

  Turkcell'den çıktım, ilalebet artık Turkcell'e dönmem.

 • Haluk21 Temmuz 2015

  Ey Turkcell yetkilileri kafanızı deve kuşu gibi kuma gömün ve şikayetlerimizi kulak ardı edin bakalım, etme bulma dünyası, sizde bir gün kapanan firmalar arasına girersiniz elbet.

 • Haluk07 Temmuz 2015

  Aldığımız telefonlar Turkcell bayisiyiz diye bizi arayan kişilerden alındı, birde Turkcell'e 24 ay taahhütte bulunduk, şimdi çıkmış beyefendiler, bizim bunda sorumluluğumuz yok diyor, siz anlaşmalarınızı sağlam firmalarla yapın bizi çürük çarık firmalara çarptırmayın, bizi çarpanlar sizin adınıza bizi arıyorlar ve biz telefonun bedelini sizin faturanızla ödüyoruz, öyle buna ben karışmam demekle olmuyor beyler.

 • Turkcell Temsilcisi07 Temmuz 2015

  Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi07 Temmuz 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön