Turkcell Taksicilere Özel Bas Konuş Mağduriyeti!

Zafer Y. |

Taksi şoförüyüm arkadaşımdan kullanmak için baskonuş hattıyla beraber telefonu satın aldım. İki aydır TL yüklenmediği için Baskonuş aboneliği de aktif olmuş. Hatta TL yükledim Baskonuş aboneliğim aktifleştirilmiyor çözüm merkezi yok, hat sahibi olarak dayattığınız şahsı tanımadığımı söylememe rağmen ısrarla ona ulaşmam gerektiğini belirtiyorsunuz! Yüklediğim TL'yi iade edin diyorum oda yok. Yahu çözüm üretemiyorsanız neden duruyorsunuz orada kapatın gitsin! Şahsıma ait kredi kartımla yüklediğim 20 + 3 TL'yi hizmet alamayacaksam iade edin. Tüketici Mahkemesine şikayet ederim!. 1 şahıs adına 300 500 hat satıp insanları uğraştırıp mağduriyete yol açıyorsunuz!.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ekim
  17:59

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 29 Eylül
  09:45

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.