18 Ocak 2016

Turkcell Takip.Mobi Üyeliği Yapıp Ücret Alıyor!

16.01.2016 tarihinde Facebook'ta ilken gelen reklamlara tesadüfen gelen Takip. Mobi ilk defa duydum sitesine bilmeden telefonuma yazmışım akabinde üyeliğiniz onaylanmıştır. Ne demek üye olmadan onaylanan üyelik.

Turkcell'den peş peşe mesaj hemen iptal ettim ama 56 TL fatura yansıtıldığını bildirdi Turkcell. Yapılan bu sahtekarlığa Turkcell'in alet olması çok çirkin Turkcell'i kınıyorum mutlaka ilgileri bir çıkarları var hemen iade yapılsın.

Semiha 78 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi23 Ocak 2016

    Müşterimiz ile 23.01.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterimiz servisin Müşteri Hizmetlerinden bilgi alabilir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Semiha21 Ocak 2016

    16.01.2016 tarihinde Facebook'ta ilken gelen reklamlara tesadüfen gelen Takip. Mobi ilk defa duydum sitesine bilmeden telefonuma yazmışım akabinde üyeliğiniz onaylanmıştır. Ne demek üye olmadan onaylanan üyelik. Turkcell firmanızdan peş peşe mesaj geldi hemen iptal ettim ama 56 TL fatura yansıtıldığını bildirdi Turkcell. Yapılan bu sahtekarlığa firmanızın alet olması çok çirkin hemen iade yapılmasını istiyorum.

  • Turkcell Temsilcisi18 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön