24 Ekim 2016

Turkcell Tablet Yüzünden Yanıltıldım!

2 ay önce Turkcell Has İletişim Bakırköy şubesinden tablet satın aldım. Faturamda belirtilen 24 ay için 540 TL'yi ödeyeceğim söylendi. Normal fiyatı 390 TL olan tablet için 150 TL faiz ödemeyi bile göze aldım. Neyse bir sonraki ay kontrol ettiğimde faturamda tablet bedeli 28 TL olarak belirtilmiş, hemen şikayet için müşteri hizmetlerini aradım. Sim kartsız (24 ay için 130 TL ediyor) tablet satışı yapmadıklarını, sim kart içinde hediye edilen 1 GB internet için her ay 6 TL faturaya geleceğini söyledi. Şubeden şikayetçiyim çünkü bana sim kart vermediler, bu 6 TL'lik bedel için de bilgilendirme yapmadılar! Bana her ay 22 TL ödeyeceksiniz dendi, sözleşmeyi imzaladım ve tableti bu koşulda aldım. En kısa sürede mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum. Sim kartsız satmıyoruz diye bir uygulama yoktur, ben sim kart kullanmak zorunda değilim kaldı ki kart nerede hani vermediniz?

Tolga 358 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi25 Ekim 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi24 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön