Turkcell Tablet Konusunda Mağdur Etti!

Levent B. |

Turkcell mağazasından aldığım kontratlı Huawei 7 Tablet bilgisayarın sim kart takma yerini tarif eden kapak ve gövde üzerindeki sim kart takma yönleri farklı olduğundan sim kartı taktığım sırada kart takma yuvası zarar gördü ve küçük bir parça sim kart plastiği içinde kaldı, cihazı aldığım Turkcell mağazasına götürerek servise yolladılar.

Servis bana 60 TL tamir ücreti fatura etti ve bu tutarı ödemek zorunda bıraktılar. Mağaza müdürü arkadaş hatanın tablet üzerindeki baskı hatasından olduğunu kabul etti fakat servis fatura ettiği için tutarı ödemeden tabletimi de geri alamadım.

Konu ile ilgili Turkcell ve servisi KVK'dan şikayetçiyim.

Etiketler :

Personel Davranışı Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Levent B.
  17 Ocak
  11:11

  sanki tableti turkcell den degilde başka firmadan almışım gibi yaklaşımı çok yanlış, satışa sundugu her markanın arkasında durabilmesi gerekiyor. markalar ile anlaşma yaparken buna göre yapması gerek. güçlü sosyal medyamda bu konuyu dile getirerek konuya bakış açısını bana verilen cevap ile aynen paylaşacagım.

 • 14 Ocak
  16:23

  Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.