25 Şubat 2013

Turkcell Taahhütüm Bitmedi Fakat İndirim Bitti!

Turkcell haydi gel mini paketi 19 tl den yaklaşık 1,5 yıldır kullanmaktaydım.Bu ay bana daha önce haber vermeden haydi gel mini paketi 25 tl olarak ücretlendirilmiş fakat benim 04.03.2013 tarihine kadar taahhüdüm var.Taahhüt sürem dolmadan ve haber vermeden bana zam yaptılar.

Tarife fiyat değişikliği ile ilgili bilgiler bir fatura dönemi öncesinde bildirilmesi gerekmektedir.Bana verdikleri cevap benim tarifem zaten 25 tl imiş bana indirim yapıyorlarmış fakat bununla alakalı hiçbir dönemde tarifemin 25 tl olduğunun yada olacağının bilgisini vermediler. 6 tl için bunu neden yapıyorlar anlamıyorum.

Arif 72 Okunma

Cevaplar

  • Arif 08 Mart 2013

    Hiç bir çözüm yok. Taahhüdün bitim tarihi itibari ile hattımı başka bir operatöre taşıdım. Saygılarımla....

  • Turkcell Temsilcisi26 Şubat 2013

    Müşteri Hizmetleri'ne yapılan başvuruya istinaden incelemeler sağlanmış ve müşterimize hatta bulunan kampanyanın içeriği,kurgusu ve süresi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön