25 Ekim 2016

Turkcell Taahhütlü Cihaz Problemi!

Turkcell'den aldığım iPhone 5S cihazımın reklamlarda da belirtildiği üzere ilk taksitini Turkcell'in ödeyeceği TİM'de cihazı satın alırken tarafıma belirtildi. Aradan 4 ay geçti ve son faturama 4. taksitle birlikte hediye denilen ilk taksit de yansıltılmış ve müşteri hizmetleri bu konuyla alakalı şikayet kabul edemiyoruz diyor.

Mustafa 322 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Kasım 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi25 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön