02 Haziran 2015

Turkcell Taahhütlerin Tutulmaması!

Farklı numaralar ile bireysel olarak yaklaşık 15 yıllık operatörünüzü kullanmaktayım. Ocak 2015' te kurmuş olduğumuz bms Lab ve Kimya Teknolojileri firmasına bireysel hatlarımızın geçişini sağlayarak Kurumsal' da 4 adet hattımız bulunmaktadır.

Ocak ayında cihaz kampanyasında yararlanabilmemiz için Mart ayını doldurmamız gerektiği bilgisi verildi. Bu süreçte danışmanımızın geri dönüş sağlamayışından ötürü değişiklik yapılarak Kurumsal Müşteri Danışmanımız olarak E*** E*** atanmıştır. Kendisi ile yapılan görüşmelerde Nisan 2015 tarihinde hattımızda 2.500 puan olduğu bilgisi sesli kayıtlarınızda yer almaktadır. 3 müşteri temsilcisi değişimine rağmen ile puanlarımız silinmiştir.

Metin 362 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi02 Haziran 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 02.06.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi02 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön