Turkcell Taahhütlerin Tutulmaması!

Metin O. |

Farklı numaralar ile bireysel olarak yaklaşık 15 yıllık operatörünüzü kullanmaktayım. Ocak 2015' te kurmuş olduğumuz bms Lab ve Kimya Teknolojileri firmasına bireysel hatlarımızın geçişini sağlayarak Kurumsal' da 4 adet hattımız bulunmaktadır.

Ocak ayında cihaz kampanyasında yararlanabilmemiz için Mart ayını doldurmamız gerektiği bilgisi verildi. Bu süreçte danışmanımızın geri dönüş sağlamayışından ötürü değişiklik yapılarak Kurumsal Müşteri Danışmanımız olarak E*** E*** atanmıştır. Kendisi ile yapılan görüşmelerde Nisan 2015 tarihinde hattımızda 2.500 puan olduğu bilgisi sesli kayıtlarınızda yer almaktadır. 3 müşteri temsilcisi değişimine rağmen ile puanlarımız silinmiştir.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Cihaz Kampanya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Haziran
  15:01

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 02.06.2015 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 02 Haziran
  09:02

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.