28 Mart 2016

Turkcell Taahhüt Yerine Getirilmedi.

Ankara cantel iletişimden yapmış olduğum taahhüdü sözleşme gereği 9 hattım ve kampanya dahilinde verilen cihaz ile ilgili gelmesi gereken fatura tutarını bir türlü düşüremiyorum. Şubat ayında gelen faturanın fazlalığını iade edeceklerini söylemelerine rağmen Mart ayında da aynı şekilde fatura tutarı yüksek geldi konuyu kiminle paylaştıysam, konunun muhatapına bir türlü ulaşamıyorum. Doğrusu bu benim başıma gelen ikinci olay cantel iletişimden ve Turkcell tarafından.

Mehmet 81 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi12 Nisan 2016

    Müşterimiz ile 08.04.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Mehmet29 Mart 2016

    Turkcell bayisi cantel iletişim ile iletişim kurmak olduğunca sorun saha ekipleri telefonlarını açmaz ve aradığınız hiç kimse sizinle tekrar iletişime geçmez. Tabi gerekli evrak ve belgeleri imzaladıysanız geçmiş olsun.

  • Turkcell Temsilcisi28 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön