27 Ekim 2016

Turkcell Taahhüt Tarihini Görememe!

Yıllardır kullandığım Turkcell GSM operatörünün pahalı iletişim ücretleri ve yeni telefon alımında sunulan indirim için başka bir GSM operatöre geçme kararı aldım. Turkcell'in sunmuş olduğu kampanyalardan birine 12 ay taahhüdüm olduğu aklıma geldi. Fakat bu taahhüdümün ne zaman başladığını çağrı merkezinde müşteri temsilcisine bir türlü bağlanamadığım ve internetteki online hesap bilgilerime yazılmadığı için öğrenemedim. Acele karar vermem gerektiği için ödeyeceğim cezayı bilmeden operatör değiştirdim. Böyle büyük bir kuruluşun bu basit bir bilgiyi saklamasını anlayamıyorum. Turkcell'in kendinden cayan müşterilerine ceza ödetmek için bu bilgilere erişimini kasıtlı olarak zorlaştırdığını düşünüyorum. Bu yaşadığım durumdan dolayı eşimin Turkcell numarasını da başka bir operatöre taşıma kararı aldık. Köklü ve büyük bir firma olan Turkcell'in böyle küçük hesaplar peşine düşmesi yakışmıyor.

Engin 144 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi28 Ekim 2016

    Müşterimiz ile 28.10.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön