29 Eylül 2015

Turkcell Taahhüt Problemi!

Geçen ay ki faturamda Gameover diye bir ilave ücreti gördüm. Kızımın telefonumla oynadığından servisten yanlışlıkla bir alımının olduğunu düşünüp Turkcell müşteri hizmetiyle yazıştım. Servise bir taahhüdüm görünüp görünmediğinin kontrolünü istedim. Öyle bir taahhüdün görünmediğini bir daha böyle bir kesim olmayacağını yazdı.

Bu ay gelen faturamda 56 TL gene eklenmişti. Ne tesadüf ki internetten hesabıma girdim ve birden bire ilahi bir şekilde Game Over sitesinden servise devam edip etmek istemediğime dair mesaj geldi. Müşteri temsilcisi ile tekrar yazıştım buradan iptal edemiyoruz firma ile görüşün dedi. Bana 1 ay önce neden böyle bilgi verilmedi?

Elif 66 Okunma

Cevaplar

 • Elif 06 Ekim 2015

  sonuç mu hattımı iptal ettiriyorum. Ve etrafımdaki herkezide turkcell'e ilgili bu para alma yönetemi hakkında bilgilendirecegim. Turkceli bitirmek için güzel calısyorsunuz. Tebrikler

 • Elif 05 Ekim 2015

  Turkcell tarafından konuyla ilgili aranmadım tam 1 hafta oldu.

 • Turkcell Temsilcisi30 Eylül 2015

  Müşterimizin 29.09.2015 tarihinde ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi29 Eylül 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön