26 Ağustos 2014

Turkcell Taahhüt Fatura Dönemi Bittiği Halde Değiştirilmeyen Tarife.

1 yıllık taahhüt süre üzerinden 12 fatura dönemini tamamlamış bulunmaktayım. Turkcell müşteri hizmetlerini aradım hattımı farklı bir oparatöre taşıyacağımdan dolayı en düşük sabit ücret olan 5 TL park tarifesine geçirilmesini istedim. Oturduğum adresim Keklikpınarı Dikmen Ankara' da sürekli bağlantı hatası alıyor, konuşmalarım kesiliyor.

Hiçbir iyileştirme yapılmadı. Tarifemi değiştirmediler.Hattımı ev adresimde kullanamıyorum.Bir sonraki faturada 25 ağustos -2 Eylül 2014 tarihine kadar yapılacak ücretlendirmenin gün bazında hesaplanıp tarafıma faturandırılmasını, aksi halinde fazla çıkarılacak (Tam paket ücreti gibi) ücretlendirmeyi ödemeyeceğim, yasal olarak bunu yargıya taşıyacağım.

Kamil 257 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Ağustos 2014

    Müşterimiz ile 27.08.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize tarife değişikliği hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi26 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön