Turkcell Taahhüt Ettiğinden Fazla Para Tahsil Ediyor!

Osman E. |

23. 09. 2013 tarihinde Turkcell 12 ay taahhütlü, 4 GB limitinde duran Kamu Paketi vınn hattı aldım. Tarafıma, pakete cihaz ücretinin dahil olduğu ve limitinde duran özelliğinin de hediye olduğu belirtilen bir sözleşme imzalatıldı. İleride limiti yükseltmem durumunda aynı avantajların devam edeceği söylendi.

21. 10. 2013-23. 10. 2013 tarihinde limit yükseltmek için tam 4 defa müşteri hizmetlerini aradığımda her seferinde aylık 10 TL fazladan (cihaz+limitinde duran) fiyatı çıkarıldı ve her seferindeki itirazım sonucunda düzeltildi fakat en son aramam da yine fazladan bir ücret yansıtılacağı söylendi ve tekrar sorunda başa döndük. Sorunun çözülmesini ivedilikle rica ediyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Osman E.
  26 Mart
  11:26

  Bankanıza, şikayetimle alakalı hiç bir şekilde ulaşamıyorum. Hakı müşteri hattınız onlarca dakika bekletiyor ve sonunda pes edip telefonu kapatıyorum.

 • Osman E.
  25 Ekim
  15:26

  Tarafıma ulaşıp yanlışlık yaptıklarını ve düzeltildiğini söylediler fakat limit yükseltmek için arandığımda yine aynı sorunkla karşılaştım ve şu an yine fazla ücret talep ediliyor. 6. kez turkcell müşteri temsilcileriyle görüşüyorum ve artık cidden bu işin suyu çıktı lütfen yanlışınızı düzeltin ve kurumsal bir şirket olduğunuz iddiasını da detsekleyici bir şeyler yapın!

 • 25 Ekim
  10:47

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 24.10.2013 tarihinde bilgi verilmiştir.
  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş