04 Nisan 2013

Turkcell Taahhüt Cayma Bedeli Alınıyor!

3 yıldır kamu Eko paket tarifesinden faydalanıyordum. Başka bir iletişim merkezi müracaatta bulundum. Üç-dört gün sonra Türkcellden yıllık taahhüdümün olduğu taahhüdümden cayarsam, ücret tahsil edileceği mesaj geldi. Müşteri hizmetleri arayarak , böyle bir taahhüt olmadığını bildirdim. Cevaben; sms yoluyla taahhüt verdiğim söylendi. Kısaca Turkcell'den ayrılma düşüncemden dolayı cezalandırılmak isteniyorum. Taahhüdümün olduğunu iddia ediyorsunuz ispat talebime bizim sistemimiz de gözüküyor cevabını veriyorsunuz Yazılı bir açıklama yapılmazsa hakkımı tüketici hakem heyetinde arayacağım.

Memet 659 Okunma

Cevaplar

  • Memet08 Nisan 2013

    Türkcell verdiği hizmetin müşterilerini memnum etmediğni bir kenara koyup,başka bir operatöre geçmek isteyen aboneleri şantaj yoluyla caydırmaya çabalıyor.Müşterinin kesinlikle vermiş olduğu bir taahhüd yokken,müşterinin kendi haklılığını isbat edemeyeceği bir yola baş vurarak mesaj yoluyla taahhüt verdiğini,kendilerinden ayrılacak olan vatandaşların cayma bedeli adı altında cezaladırma yoluna baş vuruyor!!!!

  • Turkcell Temsilcisi05 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön