03 Şubat 2014

Turkcell Taahhüt Bitince Başka Kampanyaya Geçirip Yüksek Fatura Yolluyor!

Taahhütlü 26 TL ücretli 5 GB kamu Vınn kullanıyorum. Bu ay faturam 43 TL geldi. Turkcell hiçbir bilgi vermeden ya da mesajla bilgilendirmeden 43,00 TL'lik 4 GB tarifeye taşımış. Önceki yıl 25,00 TL'lik 4 GB'lık kamu Vınn bitince bilgilendirme yapılmasına rağmen bu yıl bilgilendirilmememin sebebini anlayamıyorum.

Bu uygulama tamamen kötü niyetlidir. Turkcell faturama yeni düzenleme yapmazsa aynı tarifeye devam etmezse kesinlikle hattımı kapatacağım. Ayrıca tepki olarak Vınn dışındaki bütün Turkcell hatlarımı iptal ettireceğim.

Çevremdeki kişilerde aynı şeyi yapmalarını söyleyeceğim. Çünkü yıllardır sırtımızdan para kazanan bu firmalar tepkisiz davrandığımız için aynen devam ediyorlar.

Ramazan 322 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 03.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Kontratlı Kampanyası ve İnternet Paketi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi03 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön