Turkcell Taahhüt Bitimini Haber Vermedi!

Hanife B. |

Hattımı kamu paketine sahip paket tutarı 49.90 tl olarak aldım ve taahhüt verdim. 1 yıllık aralık 2013'de pakete verdiğim taahhüt bitmiş ve paket ücretim 54.90 tl'ye çıkmış, bana bilgi vermeden bir sms dahi göndermeden ay sonu fatura geliyor 75 tl ücretin ayrıntısı için çağrı merkezini arıyorum 31.12.2013 saat 17.30 civarında görüştüğüm takım lideri N... hanım bana bilgilendirme yapmak zorunda olmadıklarını kısaca benim bunu takip etmem gerektiğini söyledi. Merak ediyorum doğrusu kim 1 yıllık bir taahhüdü hangi zamanında nasıl takip edebilir. Kanunen ücrette herhangi bir artış olacaksa kurumun bilgilendirmesi gerekir. Velhasıl ücretimin farkının iadesini talep ediyorum.

Etiketler :

Bilgilendirme Para İadesi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Ocak
  13:22

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 02.01.2013 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş