28 Mayıs 2016

Turkcell Taahhüt Bedelini Haksız Yansıttılar.

Faturalı hat kullanıcısıyım. Tam hatırlamıyorum ama 500 dk 1000 SMS 2 GB'lık bir paketim vardı. Ben bunu 4 GB'lık tarifeye geçirmek istedim geçirdim de ancak bana 99 TL taahhüt bedeli yansıttılar. Ben tarifemi iptal edip başka bir hatta geçmedim ki bunu bana yansıttılar. Ben mevcut tarifemin üzerinde bir tarifeye geçiyorum Turkcell'in bana böyle bir bedel yansıtması haksız. Madem yansıtacaksınız o zaman beni eski tarifeme geçirin ve mağduriyetimi giderin.

Hakan 50 Okunma

Cevaplar

  • Hakan03 Haziran 2016

    Ödeme yaptığım halde hattımın tanımlı olduğu internet paketim açılmadı. Paket kullanmaktayım faturalıhat sahibiyim, dakika, SMS paketlerim açık ancak internet paketim hala açılmadı. Lütfen yardımcı olun yeterince mağdur ettiniz.

  • Turkcell Temsilcisi01 Haziran 2016

    Müşterimiz ile 01.06.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön