26 Ocak 2016

Turkcell Taahhüt Bedeli Haksızlığı!

2012 senesinde Turkcell den faturalı hattıma 1 yıllık taahhüt yaptırdım. 119 liralık faturaya 12 ay boyunca 95 lira ödeyecektim. 6 ay boyunca kullandım ve sonrasında 2 ay boyunca hattı kullanmadım ve 2 ay sonra gidip 2 aylık fatura bedeli ödedim. Bana 300 lira taahhütten cayma bedeli çıkarttılar. İki ay ödemeyince taahhüt tek taraflı olarak iptal oluyormuş! Benim bundan haberim yok, hiçbir belgede imzam yok. Fatura borçlarımı ödedim, cayma bedelini ödemedim ve ödemeyeceğim. İcraya kalkıştılar savunma verip durdurdum. Dava açmaları gerekiyor ama ellerinde hiçbir imzalı evrak olmadığı için açamıyorlar. 4 senedir hattı kullansam fazlasını kazanmışlardı ama işte boş işlerle uğraşıyorlar...

Murat 112 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi28 Ocak 2016

    Müşterimiz ile 28.01.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilemedi. Müşterimiz kimliğiyle birlikte bayiden destek alabilir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi26 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön