31 Ekim 2016

Turkcell Taahhüdün Bitmesi ve Müşterinin Mağduriyeti.

Ben yıllardır Turkcell operatörünü kullanıyorum pişmanlığını ise şimdi yaşıyorum. Hattım üzerine cihaz almıştım taksitim bittikten sonra tarife ücretini arttırmışlar. Her şeye bildiri, arama yapan Turkcell para konusuna gelince sessiz kalıyor. Müşteri temsilcisi ise saygısız bir şekilde Turkcell sizden aldığı para ile mi zengin olacak diyor. Müşteri memnuniyetini sağlamayan ve saygısız bir şekilde davranan bir operatörü ben neden hala kullanayım ki. Önerdiğim herkese de ne yaşadığımı bildireceğim. Bu sen değilsin Turkcell!

Gülseren 88 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi02 Kasım 2016

    Müşterimizi 02.11.2016 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön