Turkcell T60 Ekran Donması!

Saffet İ. |

T60 telefonumu 4 ay önce aldım ancak aldığım günden beri bitmeyen sorunları, ekran donması klavye muntazam çalışmamaktadır. Yaklaşık 1.5 ay önce ekran donmasından dolayı Genpa yetkili servisine bildirdim ve garantiden değişti. Ancak 3 hafta sonra arıza yine aynı şekilde devam etti ve aynı servise telefonu teslim ettim 2 gün sonra gelen MSN'de 179 TL karşılığında ekranı değiştirebileceklerini yazısı geldi. Turkcell'e soruyorum; bu toplama Çin mallarını satıyorsunuz hiç olamasa garantisini uygulayın, ayrıca Turkcell gibi firmaya yakışmıyor.

Etiketler :

Ekran Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Saffet İ.
  12 Nisan
  12:46

  Garanti şartların uygulanmaması,
  turkcell yetkilileri, lütfen elinizi vicdanınıza ve milliyetçi ruhunuzu ortaya koyarak hareket ediniz bu toplama rezalet çin malı T 60 denen telefonların satışını durdurunuz aksi takdirde şirketinizin imajı sarsılmaya devam edecektir. Bu ürünü bir başka ülkede satmayı bırakın tanıtımını bile yapmaya cesaret edemezsiniz. Üç maymun hareketini uygulamayı bırakın insanların garanti süresindeki telefon şikayetlerini çözünüz.

 • Saffet İ.
  03 Nisan
  00:06

  Turkcell kanuni sorumluluğunu yerine getirmiyor,532 numaralı müşteri hizmetlerinden yardım alabilirsiniz gibi yazılarla tüketicileri adeta alay eder gibi zaman kazanıp mağdur etmektedir, sizlere bu davranışlarınız yakışmıyor... .!

 • Saffet İ.
  25 Mart
  22:38

  İyi niyetli cevabınızın şu ana kadar toplamda 3 haftadır telefonsuz kalmamı gidermemiştir ayrıca pazarladığınız ürünün sorumluluğunu en kısa zamanda yerine getirmenizi diliyorum.

 • 24 Mart
  16:35

  Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. taleplerinizi Turkcell İletişim Merkezleri aracılığı ile teknik servislere iletmeniz gerekmektedir. Teknik Servis şikayetlerinizi ilgili firmanın müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 24 Mart
  09:21

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.