24 Mart 2015

Turkcell T50 Yerli Üretim Değil!

Turkcell t50 marka cep telefonu aldım. Cihazımın ekranında ölü piksel hatası çıktı. Cihazımı 14 Şubat 2015 tarihinde Teleses A.Ş. aracılığı ile Genpa'ya gönderdim. Yasal süreç olan 20 iş günü doldu ve herhangi bir bilgilendirme yapılmadı.

Genpa'ya telefon ile ulaştım ve bana verilen cevap cihazımın yurt dışından parça beklediği söylendi. 23 Mart 2015 tarihi. Turkcell bu cihazın reklamlarında yerli üretim diyerek satışını yapıyor. Bu cihaz yerli üretim değildir ve halkı kandırıyorlar. Genpa ise servisi olduğu cihazın yedek parçasını bulundurmuyor ve bilgilendirmede yapmıyor.

Mustafa 414 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa 26 Mart 2015

    Müşteri temsilcisini aradım beni hala servise yönlendiriyor benim muhatabım Turkcell Genpa değil ayrıca telefon KVK garantili ama genpaya gönderiliyor ve hala sorunum giderilmedi. Türkiye nin en büyük operatörü bunu yapıyor. Operatorun sattığı cihazı almayacaksin. Samsung ve diyer markadan sasmiyacakmisim onu öğrendim. Artık yerli ürün almam kesinlikle param yurtdışına çıksın.

  • Turkcell Mobile Temsilcisi26 Mart 2015

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. taleplerinizi Turkcell İletişim Merkezleri aracılığı ile teknik servislere iletmeniz gerekmektedir. Teknik Servis şikayetlerinizi ilgili firmanın müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Mobile Temsilcisi24 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön