25 Ağustos 2014

Turkcell T50 Nakit Vermiyorlar!

Yıllardan beri Turkcell abonesiyim . Çıkartmış oldukları telefonu çok beğendim almak için tim merkezine gittim. Oturduğum yerde baya bir Tim merkezi var fakat hiçbiri nakit vermediklerini taahhütle sattıklarını belirtti. Fakat nakit satışı olduğunu Turkcell duyurdu . Ellerinde stok olduğunu fakat nakit şuan veremeyeceklerini söyleyip insanları çileden çıkarttılar. Resmen Turkcell'den soğuttular.

Mert 1.825 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Mobile Temsilcisi26 Ağustos 2014

    Müşterimiz ile 26.08.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize cihaz stokları hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Mobile Temsilcisi25 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön