Turkcell T50 Kusurlu Çıktı.

Güray G. |

T50'yi daha alalı 15 dk olmuştu arka yapışkanının kalktığını fark ettim aldığım yetkili Turkcell bayine geri döndüm cevap şu '' düşmeden dolayı açılmıştır '' bu arada telefonu kontrol falan eden yok sadece uzaktan yorum ve cevap demeden peşine dükkandan çıktımı sorumluluk bizde değil servise gönderip gereği yapılıyor düşmeden mi yoksa teknik arıza mı onlar karar verir yani o kadar ilgi ve alaka üst düzeyde. O satıcılar gidiyor yerine başkası geliyor. Yaklaşık 10 15 yıl Turkcell hat kullandım 1 tl için hattımı değiştirdim boşuna değiştirmemişim aynı kafa devam telefonu bilmem ama arkasında firma yok iyi biliyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Temmuz
  13:08

  Müşterimiz ile 18.07.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize cihazının teknik servisi ile irtibata geçebileceği bilgisi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 18 Temmuz
  10:57

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.