01 Ekim 2014

Turkcell T50 Arızalı Çıktı!

Eylül ayında hat üzerinden ödemeli Turkcell T50 telefon aldım. Telefonun ilk günden beri dokunmatiğinde sorun var. Aldıktan 11 gün sonra dokunmatiği test eden bir yazılım yükledim ve dokunmatik alanın sağ tarafında ölü alanlar olduğunu tespit ettim. Aynı gün (24 Eylül 2014) telefonu aldığım yetkili bayiye götürdüm. İade etmek istiyorum ancak sürekli servisten bilgi gelmedi diyerek oyalanıyorum. Turkcell'e güvenerek aldığım T50 telefonun bu kadar kaliteden uzak bir ürün oluşuna da ayrıca son derece şaşkınım. Gereğini rica ediyorum.

Ernur 1.461 Okunma

Cevaplar

 • Ernur 23 Haziran 2015

  Sayın kullanıcılar, sorunun hiçbir aşamasında ne Turkcell, ne satıcı Teleses, ne servis sağlayıcı kvk-Genpa hiçbiri ama hiçbiri yapıcı, sorunu çözücü bir yol izlemedi. Hakem heyetinden para iadesi kararı çıkmış olmasına rağmen parayı iade etmemek için her türlü zorluğu çıkardılar. Elbette parayı aldım. Ancak icra yolu ile. Bu firmaların hepsine buradan lanet okuyorum. Sevgili kullanıcılar, bu yazdıklarım eğer böyle sorunlar yaşıyorsanız sizi yıldırmasın. Sakın paranızı "uğraşmak istemiyorum" diyerek bunlara bırakmayın. Amaçları zaten müşteriyi yıldırıp, bozuk, uyduruk mallarını kullanıcıya amiyane tabiriyle "itelemek". Süreç zaman alıyor sadece o kadar. Dilekçenizi veriyorsunuz. Sonra yazıyı bekliyorsunuz. Gelince icra parasını da satıcıya ödetiyorsunuz. Paranızı bunlara yedirmeyin.

 • Turkcell Mobile Temsilcisi03 Ekim 2014

  Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Ernur 01 Ekim 2014

  En kısa zamanda çözmenizi rica ediyorum. Teşekkürler.

 • Turkcell Mobile Temsilcisi01 Ekim 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön