Turkcell T50 Aldığım Gün Bozuldu!

İsmail Ç. |

Yaklaşık 15 yıldır Turkcell kullanıcısıyım 1 ağustosta Turkcell bayisinden aldığım T50 cihazı elime geçtikten 1 saat sonra ekranı karardı bir dahada açılmadı. Aldığım yere götürdüm servise gönderdiler. Servis yenisinin verileceğini söyledi 20 gündür telefon elime geçmedi bu telefon hakkında çok fazla reklam oldu fakat telefonu elime alıpta kullanamadım hala hevesimi kaçırdılar...

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ağustos
  10:45

  Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 20 Ağustos
  16:48

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.