11 Şubat 2014

Turkcell T40 Telefonumun Şebeke ve Isınma Sorunu Var

Cihaz kampanyasından aldığım Turkcell T40 ilk anlarda iyi bir telefon gibi geldi ancak kullandıkça ve araştırdıkça belli sorunlar olduğu ortaya çıktı. Üstelik sıkıntıları giderecek sorumlu da yok karşımızda. Kısaca sorunlar 1. Wi-Fi'yi kapattığımda otomatikmen data hattı açılıyor ve direk 5 TL faturada görüyorsunuz hatta mesajı bile geliyor dataya girdiniz diye.

Telefon kafasına göre açılıp kapanıyor. Bazen aşırı ısınma yapıyor arkası. Telefon açık ve şebekede ful çektiği halde bazen arayanlar ulaşamıyor. Bunlar için Turkcell İletişim Merkezine başvurduğumda cihaz böyle imal edilmiş her şey normal yanıtı ile karşılaştım ve data hattımı kapattırarak çözebileceğimi söylediler. Bende kapattırmak zorunda kaldım.

Ali 2.744 Okunma

Cevaplar

  • Ali 12 Şubat 2014

    zaten başka cevap vermiyorsunuz her şikayete bu cevabı yapıştırıp oldu bittiye getiriyorsunuz.hattımdan wifi yi kapattığımda veri servislerine otomatik geçiş sorununudamı cihazı aldığım yer çözecek.sorunun size iletildiğini ama cihazın böyle imal edildiğini söylüyorlar çözüm bekliyoruz.

  • Turkcell Mobile Temsilcisi11 Şubat 2014

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön