17 Aralık 2013

Turkcell T20 Telefon Aldım Alalı Sorunlu!

Alındığı günden beri şarjı bittiğinde açılma problemi olan telefonu götürdüğüm TİM'lerde bu telefonlarda aynı sıkıntılar mevcut şarjı bitmeden şarja takınız cevabı aldım ve o şekilde kullandım fakat en son şarjı bitti ve açılmadı.

Bunun üzerine aldığım merkeze gidip 20-11-2013 Tarihinde garantiye gönderdik 10 gün sonra Genpa'dan arandım ve garantisi bittiğini 280 lira civarı ödemem gerektiğini belirttiler fakat garantim bitmemişti ve bayi aradım daha sonra dönüş yaptılar.

Faturayı gönderdik ücretsiz onarımı yapılacak görüştük dediler. 3 gün sonra 1 ay olacak ama halen Genpa'nın sitesinden kontrol ettiğimde cihaza işlem yapılmamış. Gereğinin yapılmasını rica ediyorum Turkcell'den.

Gökhan 40 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan20 Aralık 2013

    Sorumluluğunuzun bulunmayacağı bir telefona Markanızı neden veriyosunuz o zaman. Benim telefonum markası Turkcell modeli T20 gidipde Vodafone yada Avea bayisinemi götüreyim. Eğer kendi telefonunuza destek veremiyosanız yada vermicekseniz milleti neden yönlendiriyosunuz bunun hiç bir mantıklı açıklaması yok Tüketici Mahkemesine başvuracağım o zaman sorumlusu çıkar elbet. Ürünü satarken sıkıntı yok destek sıfır bravo turkcell.

  • Turkcell Mobile Temsilcisi20 Aralık 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön