08 Şubat 2014

Turkcell T20 Klonlanmış Çıktı!

Turkcell T20 cihazımın imei numarasını sorgulattığımda klonlanmış olarak gözüküyor. Müşteri hizmetlerini aradım hattım A**** olduğu için ilgilenmediler. A****'yı arayın dediler hatta müşteri hizmetleri bekletti telefonu birine danıştı o da başından salmak için A****'ya yönlendirdi.

Turkcell T20 cihazı kullanamıyorum ve bu telefon ayıplı mal olarak geçiyor. Turkcell buradan ulaşıp sorunu çözerse sevinirim. Yine bir geri dönüş olmazsa tüketici hakem heyetine şikayetimi dilekçeyle bildireceğim.

Akansel 73 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Mobile Temsilcisi08 Şubat 2014

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön