Turkcell T10 Telefonumda Ses Sorunu Var

Yasemin K. |

06.05.2011 yılında Erzurum Oltu Turkcell iletişim merkezi Tekno marketten faturayla beraber almış olduğum. Turkcell T10 markalı telefon sadece 2 ay verimli kullanabildim daha sonra arayan kişinin sesi gelip benim sesim gitmiyordu. Garanti sürecinde her defa yapılıp geri geldi ancak aynı hata sürekli tekrarladı bir ay kullanıp 2 ay kullanamadım. Şimdi garantisi de bitti ancak yaptık deyip gönderilen telefon hala aynı arıza devam ediyor elimde kalan bu telefonu ne yapmalıyım. Turkcell yetkililerinden ilgi bekliyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Şubat
  11:19

  Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.