20 Ocak 2014

Turkcell T-40 Telefonum Kapandı Çalışmıyor!

Daha önceki şikayetime verilen cevap tüketiciyi baştan savmadan başka bir şey değil. Cevaplayan arkadaş Kalite nedir? Tüketici taleplerini karşılamaktır. Turkcell adına satılan ürünün sorumluluğu satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya değil Turkcell firmasını ilgilendirir. Böyle sorun varsa Turkcell bu yerleri denetlemeli kalitesiz ürünlerin satılması engellenmelidir. Lütfen problemimi halledilmesinin yardımında bulununuz. Ürün Kozz'den alınmıştır.

Tunçer 75 Okunma

Cevaplar

  • Tunçer23 Ocak 2014

    Tüketici şikayetinin değerlendirmesi çok zayıf standartlaşmış bir cevap yazısı gönderilerek tüketici açısından sonuçsuz bırakılmış tır. Kalite anlayışının olmadığı bu konuda şirket kalite sisteminin uzmanlar tarafından değerlendirilmesinde,yoksa ciddi tüketici kaybının yaşanılacağının bilinmesinde fayda vardır.

  • Turkcell Mobile Temsilcisi21 Ocak 2014

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön