19 Eylül 2013

Turkcell T-20'den Memnun Değilim!

Telefonunuzu 2011 yılında aldık aldığım zamandan itibaren sürekli sorun yaşadım ve telefon ile ilgili şikayetlerim sürekli arttı servise gönderiyoruz kısa bir süre sonra tekrar aynı sorunlar ile karşılaşıyorum.

Sorunlar:sesim karşı operatöre kesik kesik gidiyor ,telefonum Turkcell hattın bulunduğu baz istasyonu mekanlarında dahi çekmiyor ,telefon numaraları siliyor hatta artık sim kartımdaki numaraları bile siliyor,telefon donup kalıyor ,kulaklıkla görüşme yapamıyorum ,müzik dinleyemiyorum kulaklık sesini dışarı veriyor.

Turkcell iletişim merkezine 3 kez götürdüm tamire ama kesin bir cevap alamıyorum telefonumda hiçbir düzelme olmuyor. Telefonum hala servisinizde değişmesini talep ediyorum.

Begüm 33 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Mobile Temsilcisi23 Eylül 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön