02 Eylül 2013

Turkcell Sürpriz Fatura Gönderdi!

Neredeyse 6 yıldır Turkcell hat kullanıyorum. Son olarak kontrol sende tarifesine geçiş yapmıştım. Tarifem bitmeden önce Turkcell iletişim merkezine gittim tarifem bitince ne olur diye sordum. Çalışan arkadaş ise ; tarifem bitmeden Turkcell'in bana mesajla haber vereceğini söyledi. Gel gör ki mesaj falan gelmedi. Ama bu ay çok güzel fatura geldi. Sürpriz oldu. Meğerse tarife bitmiş 20 liralık tarife 35 lira olmuş ama ben bunu ancak faturam geldiğinde öğreniyorum.

Erdem 35 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 12.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize kontratlı konuşma paketlerimiz hakkında detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön