Turkcell Sürekli Reklam ve Spam İçerikli Mesajlar Geliyor!

Erman A. |

Son 1 sene içerisinde sürekli olarak tanımadığım numaralardan reklam mesajları geliyor. Üstelik gece 3'te beni arıyorlar. Bugüne kadar hiç bir mağazaya telefonumu vermeme rağmen sürekli olarak Vakko outlet v.s tarzı firmalar rahatsız ediyor. Daha önceki şikayetimle beni bir bayan arayıp tüm spam mesajları engellediklerini söyledi. O zamanlar günde 6 tane reklam sms'i gelirken şikayetimden sonra günlük 15 sms'e çıktı.

Az önce Başakşehir diye bir belediyeden sürekli aynı mesajlar geldi. Tanımadığım bilmediğim belediyeler bana reklam atıyor. Cebimi duşakabin firmaları arıyor. Eğer bu sefer de sorun çözülmezse, 16 yıllık Turkcell hattımı kapatıp diğer operatörlere geçeceğim. Yeter artık lütfen!

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İstenmeyen Reklam Mesajları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Ağustos
  15:18

  Müşterimiz ile 05.08.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize tanıtım mesajları ve engellenmesi hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • 02 Ağustos
  15:06

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.