16 Şubat 2015

Turkcell Sürekli Rahatsız Ediliyorum.

Yaklaşık 1 ay önce Turkcell'e hattımı taşıdım fakat gerek müşteri temsilcilerinin ilgisiz alakasız oluşu gerek çok pahalı ücretlendirmeler den dolayı farklı bir operatöre geçiş yaptım fakat Turkcell'den sürekli hattınızı taşıyalım adı altında aranıyorum, bıkkınlık verdi, artık aramayın, rahatsız etmeyin, siz zaten iyi bir firma olsaydınız ben sizden başka operatöre geçiş yapmazdım.

Şafak Ş. 109 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi18 Şubat 2015

    Müşterimiz ile 18.02.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize kampanya aramaları hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi16 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön