Turkcell Sürekli iMessage Aktifleştirme Gönderiyor!

Mustafa G. |

Temmuz başı gibi hattımı Vodafone'dan Turkcell'e taşıdım. Eski hattımda imessage açıktı. Bilindiği üzere imessage özelliğini açmak için iPhone bir seferliğine İngiltere'ye imessage atıyor. Turkcell'e geçtikten sonra ara ara operatörünüz iMessage'ı ücretlendirebilir diye bir uyarı alıyordum fakat çok da dikkat etmedim, zira telefondan çok da mesaj atmıyorum.

Fatura geldi ve normalden daha fazla gözüküyor. Aradım Turkcell'i, yurt dışına mesaj atmışsınız diyor. Halbuki benim yurt dışına mesaj atma gibi bir olayım yok. Sonra bugün araştırdım imessage için telefon otomatik atıyormuş ama bir seferliğine. Artık Turkcell'de sürekli atıyor ve bundan para talep ediyor.

Etiketler :

SMS Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Temmuz
  16:07

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.