08 Nisan 2014

Turkcell Sürekli Fatura Çıkarıyor!

Turkcell ; adıma kayıtlı telefon numarası ile ilgili ödemeleri avukat kanalı ile yapıp borcu yoktur yazısı aldıktan sonra bilgim ve onayım olmadan kapalı olan hattıma iki aylık 210 TL fatura çıkartarak itirazlarıma rağmen bunu da benden tahsil etmiştir.

Bugün Turkcell'in avukatları tarafından tekrar aranarak yasal takipte olan aynı numaraya ait 305 TL'lik bir ödeme daha istediklerini ( taahhüt bedeli ) tarafıma bildirmişlerdir.Konuyla ilgili şikayetimin dikkate alınması dileği ile.

Seçil 57 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi10 Nisan 2014

    Müşterimiz ile 10.04.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi08 Nisan 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön