Turkcell Sürekli Borç Çıkarıyor.

Meral F. |

Güvenilir diye aldığımız Turkcell yıllardır babamı kandırıp habire borç çıkardılar ve icraya başvurdular. Babam yaşlın olduğu için anlamadığı için ben ilgilenmek istedim, hiçbir şekilde kabul etmediler. Üzerine kayıtlı birden fazla hat verdiler ve ayrı ayrı borç çıkardılar. En son icra gelcek diye bilgi verdiler, sonra ödeme yapmadık kapanıp gitti.

Sonra başka ödeme çıkardılar, aynı numaradan, az miktarda. Babam onu benden habersiz ödemiş. ondan 5,6 ay sonra başka numaradan borç çıkardılar ve şu an yine icra geleceğini haber verdiler. İnsanlar bu kadarda kandırılmaz. Bu sefer ben dava açacağım. İnsanları kandırmak neymiş anlasınlar. Sonuna kadar uğraşacağım.

Etiketler :

Abonelik İptal Borç-Adli-İdari Takip Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Mayıs
  12:34

  Müşterimiz ile 30.05.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 29 Mayıs
  16:22

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.