29 Mayıs 2014

Turkcell Sürekli Borç Çıkarıyor.

Güvenilir diye aldığımız Turkcell yıllardır babamı kandırıp habire borç çıkardılar ve icraya başvurdular. Babam yaşlın olduğu için anlamadığı için ben ilgilenmek istedim, hiçbir şekilde kabul etmediler. Üzerine kayıtlı birden fazla hat verdiler ve ayrı ayrı borç çıkardılar. En son icra gelcek diye bilgi verdiler, sonra ödeme yapmadık kapanıp gitti.

Sonra başka ödeme çıkardılar, aynı numaradan, az miktarda. Babam onu benden habersiz ödemiş. ondan 5,6 ay sonra başka numaradan borç çıkardılar ve şu an yine icra geleceğini haber verdiler. İnsanlar bu kadarda kandırılmaz. Bu sefer ben dava açacağım. İnsanları kandırmak neymiş anlasınlar. Sonuna kadar uğraşacağım.

Meral 702 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Mayıs 2014

    Müşterimiz ile 30.05.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi29 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön