Turkcell Sürekli Aranıyorum!

Hatice A. |

Turkcell tarafından günde en az 3 defa aranıyorum reklam kampanya için. Ayrıca mesaj da alıyorum. Bana rest çeken bir firma tarafından aranmak istemiyorum artık lütfen. Operatörümü değiştirdim aboneniz veya müşteriniz değilim artık (sizin sebep olmuştunuz buna da) bu nedenle farklı numaralardan aranmak istemiyorum artık. Gereğini yapın lütfen.

Etiketler :

Bilgilendirme İstenmeyen Reklam Mesajları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hatice A.
  23 Aralık
  14:32

  Ulaşamıyor olmanız normaldir çünkü operatörden kaynaklı genel bir problem vardı bugün. Mailde de size ilettiğim gibi isteğim açık ve nettir. Sizin tarafınızdan aranmak istemiyorum reklam için çünkü aboneniz değilim artık. Teşekkürler,

 • 23 Aralık
  14:22

  Müşterimizi 23.12.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 22 Aralık
  17:57

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş