14 Kasım 2014

Turkcell SupperOyun Servisi Adına Ücret Kesti!

Ekim 8. ayından beri kayıt olduğum iddia edilen SupperOyun mobil sitesi. Normal sabit faturam 65 TL iken son 2 aydır hattımda 80 liradan aşağı fatura gelmemekte. Bununla ilgili Turkcell müşteri hizmetlerini arayıp konuştum. Bana çocuğumun yanlışlık ile bir mobil sitesine girip oyun yüklediği gibi saçma sapan bir savunma ile karşıma çıkan müşteri temsilcisi iptal ettiğini artık böyle bir sorun olamayacağını savunmaktadır.

Bu Turkcell'in uzun süredir gördüğüm en insanları mağdur etme işlemidir. İnsan gibi bir cevap alamaz isem reklamcı mesleğimi kullanarak bu olayı çok ama çok yüksek yerlerde dile getireceğim. Acilen ilgilenmesi dileği ile.

İdris 214 Okunma

Cevaplar

  • Supperoyun.com Temsilcisi21 Kasım 2014

    Müşterimizi 21.11.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Supperoyun.com Temsilcisi14 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön