Turkcell Süper SMS Paketi 10 Günde Bitti!

Ali İhsan İ. |

Turkcell'den 10/07/2013'de Süper SMS paketi aldım. Bugün online işlem merkezine girdiğimde paket kullanım süremin 6 gün olduğunu gördüm. Direk bir yanlışlık var diye Gencaver'e başvurdum. Neyse 6 gün sonra paketimin biteceği ve 10 günlük kullanım ücretini ödeyeceğim söylendi. Bu paket 1 aylık olmasına rağmen ben 10 gün kullanabiliyorum ve müşteri hizmetlerinin benimle ilgilenmesi sıfır. Böyle bir şeyin Turkcell gibi bir firmada olmasını yakıştıramadım.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Temmuz
  09:59

  Müşterimizi 16.07.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • 15 Temmuz
  13:55

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.