15 Temmuz 2013

Turkcell Süper SMS Paketi 10 Günde Bitti!

Turkcell'den 10/07/2013'de Süper SMS paketi aldım. Bugün online işlem merkezine girdiğimde paket kullanım süremin 6 gün olduğunu gördüm. Direk bir yanlışlık var diye Gencaver'e başvurdum. Neyse 6 gün sonra paketimin biteceği ve 10 günlük kullanım ücretini ödeyeceğim söylendi. Bu paket 1 aylık olmasına rağmen ben 10 gün kullanabiliyorum ve müşteri hizmetlerinin benimle ilgilenmesi sıfır. Böyle bir şeyin Turkcell gibi bir firmada olmasını yakıştıramadım.

Ali 66 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Temmuz 2013

    Müşterimizi 16.07.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi15 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön