Turkcell Suadiye Mağazasının Ayıbı!

Ahmet Ekrem S. |

Dün geceki iPhone 6 ve 6+ plus lansmanındaydım. Saat 21.00 gibi eşimle beraber giderek 49 ve 50. sırayı aldık. İlk 100 kişiye beats hoparlör hediyesi vardı. Orada bulunan hosteslerin çoğuna ellerinde yeterli stok var mı diye sorduk. Tüm ürünlerden yeterli stok var dediler.

Biz de saat 00.00 ı bekledik. Önümüzdeki sırada 30. falan kişiyi aldıklarında iPhone 6+ 64 gb'lığın bittiğini söylediler ve 128 gb lığın hiç gelmediğini söylediler. Bizi 4 saat boyunca orada diktiler hiç bir açıklama yapmadılar. Ben 16 gb'lıkla ne yapayım hiçbir şeye yetmez. 4 saat boşa beklediğimize mi yanarsınız hakkımız olan hediyeyi alamadığımıza mı yanarsınız.

Etiketler :

Personel Davranışı Hizmet Yetersizliği Personel Eksik Bilgilendirme Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ekim
  16:54

  Müşterimiz ile 06.10.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize iPhone stokları hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 26 Eylül
  17:55

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.