13 Temmuz 2015

Turkcell Spor TV Üyeliği Yapılmış!

Bu ay ki faturama yansıyan ekstra 72 TL ücreti sorduğumda Turkcell firması katma değerli servisler adında kesilen ücret olduğunu belirtti. Kendileri ile alakalı olmadığını ve bir işlem yapamıyorlarmış. Turkcell ile ilgili değilmiş. Faturalandırmayı kendileri yapıyor üyelik ile ilgili herhangi bir onay alınmıyor ve Turkcell ile ilgili olmuyor:) 212 987 30 71 numarasını veriyorlar burası ile görüşün deniyor. Bu numaradan bir abi çıkıyor bir şey yapamayız siz internetten onaylamışsınız diyor, böyle bir şey kesinlikle yok. Velhasıl 19 yıldır bilişim sektöründe çalışıyorum sözde bir internet sayfasından üye oluyorum ve Turkcell ücretlendiriyor.

Burak 200 Okunma

Cevaplar

  • Burak 14 Temmuz 2015

    Arkadaşlar aynı konuları anlatıp bilgi veriyorlar, dönüş muazzam:) tam komedi. Bilgi vereyim; operatorunuzden mobil ödeme servisini kapattığınız durumda bu tur sorunlar ile karşılaşmıyorsunuz. operatör sağlayıcısı yardım masası bunu bildiği halde size konudan bahsetmiyor. Hattınız bu tür tuzaklara yine açıktır Dedikleri gibi paşa paşa Ödeyeceğiz 72 TL'yi. taahhüdüm biter bitmez operatör değiştirme dileğimle Syg.

  • Turkcell TV Temsilcisi14 Temmuz 2015

    Müşterimiz ile 14.07.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize servis üyelikleri ve mobil ödeme servisi hakkında genel bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell TV Temsilcisi13 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön