28 Kasım 2014

Turkcell Spor Paketine Abone Olmuşum Haberim Yok!

Turkcell abonesiyim. Spor paketi üyesi olmuşum ve benim haberim yok. Bunun için Turkcell benden aylık 56 TL faturaya yansıtmış. Turkcelli tebrik ediyorum. Üyelik için hiçbir talepte bulunmamama rağmen internet üzerinden başvuru yapılmış diye cevap aldım.

Kasım ayı 56 TL yansıyan faturama ve aralık ayı 28.11.2014 haftası için yansıyan 14 TL'nin iadesini talep ediyorum. Yıllarca Turkcell faturalı hat kullandım. Hiçbir zaman böyle bir şey yaşamadım. Ne hikmetse faturalı hatta geçince böyle sıkıntılar yaşıyorum. Anlaşılan başka bir GSM operatörüne geçmenin zamanı gelmiş.

Faturaya yansıyan bedellerin iadesini talep ediyorum.

Mehmet 109 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi02 Aralık 2014

    Müşterimiz ile 02.12.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize katma değerli servisler hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön